Верифицированный профиль
1
Год опыта
2
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
9
Эксклюзивных объектов
2
Рекламная активность
5694
Последний визит на сайт
сегодня

Продажа квартир (2)

  • Квартал
    37 000 $
    1 066 $/м²

    Вереснева ул., 22-А

    1 комната
    35 / 16 / 9 м²
    этаж 6 из 8
    2015 год постройки
    2 нед. назад
    У продажу однокімнатна квартира площею 34,7 м2 на 6 поверсі дев’ятиповерхового будинку. ЖК Бучанський. Раціональне роздільне планування робить простір максимально зручним для життя: окрема кімната площею 16 м2, простора кухня 9,4 м2, де легко розміститься і обідня зона, і вся необхідна техніка. Будинок збудований з цегли — це один із найбільш комфортних та надійних матеріалів для проживання. Такі будинки добре тримають тепло взимку та зберігають прохолоду влітку. Квартира має індивідуальне електричне опалення, що дозволяє самостійно контролювати температуру та витрати. У квартирі також є газ, встановлена газова плита, що є великою перевагою для багатьох покупців. Житловий стан квартири дозво...
    Риелтор
  • Квартал
    147 000 $
    1 904 $/м²

    Западная ул., 4

    3 комнаты
    77 / 45 / 12 м²
    этаж 5 из 10
    2016 год постройки
    1 нед. назад
    Простора 3-кімнатна квартира в ЖК Rich Town, де все зроблено для нормального життя без компромісів. Загальна площа — 77,2 м2 Поверх — 5 із 10 (зручний, без крайнощів) І головне — планування, яке рідко зустрічається: -три окремі кімнати -велика вітальня/кімната 19,8 м2 -дві спальні по 12,5 м2 та 12,6 м2 -кухня 12 м2, де реально зручно готувати і проводити час -роздільний санвузол — без черг зранку -окрема гардеробна -продуманий коридор без “мертвих зон” Квартира з дизайнерським ремонтом, повністю укомплектована меблями і технікою. Не потрібно нічого докуповувати чи переробляти — можна заїжджати одразу після угоди. Будинок новий, 2016–2020 року, моноліт-керамоблок, утеплений. Індивідуальне г...
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.